Zarząd

Arkadiusz Gawrych

Prezes Zarządu

Inicjator wielu przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym, społecznym i turystycznym. Pomysłodawca i organizator, samorządowiec (radny powiatu puckiego w latach 2014-2018). Kierował tworzeniem sieci ponad 60 żłobków i przedszkoli w województwie pomorskim, Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku oraz szkół ponadgimnazjalnych, jak również Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku Kokoszkach. 

Piotr Szeląg

Wiceprezes Zarządu

Sebastian Krawczyk

Wiceprezes Zarządu

Związany z Pozytywnymi Inicjatywami od ich powstania. Nadzorował punkty przedszkolne oraz doradzał przy powstawaniu pierwszej w powiecie puckim niepublicznej szkoły podstawowej. Współtworzył puckie gimnazjum i liceum Pozytywnych Inicjatyw w Pucku. Obecnie kieruje Publiczną Szkołą Podstawową im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku. Ponadto, nadzoruje funkcjonowanie sieć Pozytywnych Publicznych Przedszkoli w Gdańsku.

Irena Kabecka

Wiceprezes Zarządu

Paweł Pustelnik

Członek Zarządu

Nadzoruje realizację i rozliczanie projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanych samodzielnie przez Pozytywne Inicjatywy, jak również we współpracy z partnerami. Współtworzył, a obecnie koordynuje pracę placówek żłobkowych i przedszkolnych w woj. śląskim, małopolskim i dolnośląskim i pomorskim.