Charytatywna płyta FALA DOBRA

Powstała jubileuszowa 10 charytatywna płyta FALA DOBRA z kolędami oraz bajką. W tworzeniu płyty brało udział wielu gości oraz dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli Pozytywnych Inicjatyw.

Fala Dobra to projekt zainicjowany przez Pozytywne Inicjatywy w 2011 roku. Jego celem jest niesienie pomocy innym przez dzieci i młodzież uczęszczające do placówek prowadzonych przez organizację. 

Na tegoroczną płytę trafiły kolędy, podkłady muzyczne do śpiewania w domowym zaciszu, świąteczne życzenia oraz bajka. Do realizacji płyty zaproszono m.in. Agatę Dukalską, Piotra Dzięcielskiego, Aleksandrę Kostkę, prof. Leszka Skrlę, Katarzynę Stoparczyk, Katarzynę Żelazek, Jerzego Dukalskiego, Adama Wójcika, Piotra Krześniaka, Bernarda Dornowskiego i Bogusława Olszonowicza. 

Każdego roku wyznaczony jest cel, na który przeznaczony jest dochód z dystrybucji płyty. W tym roku Pozytywne Inicjatywy wspólnie ze Stowarzyszeniem Lions Club Gdynia wesprą podopiecznych objętych opieką przez Gdyńską Fundację „Dom Marzeń”. 

Płytę można kupić w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku przy ul. Azaliowej 18 oraz na stronie internetowej fala-dobra.pl. Sugerowany datek za płytę w formie kartki bożonarodzeniowej wynosi 20 złotych.

Nabywając płytę cegiełkę i przekazując datek wspierasz podopiecznych i działalność Gdyńskiej Fundacji „Dom Marzeń”, działającej na rzecz osób z niepełnoprawnością intelektualną.