Sukcesy szkół Pozytywnych Inicjatyw

Ostatni tydzień przed feriami zaowocował falą bardzo dobrych wiadomości dotyczących naszych szkół. I tak w rankingu PERSPEKTYW kolejny raz nasze Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku zajęło pierwsze miejsce w województwie! Będąc w czołówce szkół w Polsce. Nasze Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku nadal jest najlepszą szkołą w Powiecie Puckim.

Po raz pierwszy w rankingu pojawia się również nasza nowa szkoła – Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza w Gdańsku które zajmuje 19 miejsce w rankingu wojewódzkim – bardzo udany debiut!  W zeszłym roku pierwsi maturzyści przystąpili do egzaminów i już pierwsza dwudziestka najlepszych szkół w województwie. Zaś Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku otrzymała nagrodę Ambasadora Talentów w pierwszej edycji konkursu Centrum Rozwoju Talentów Gdańskiego Urzędu Pracy.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, pedagogom i dyrektorom gratulujemy! To potwierdzenie, że nasze szkoły realnie służą wszechstronnemu rozwojowi młodego pokolenia.