Zaproszenie na otwarcie przedszkoli w Gdańsku

Zbliża się wrzesień! To czas, kiedy rozpoczną swoje funkcjonowanie dwa nowe publiczne pozytywne przedszkola w Gdańsku. Chcemy Państwa zaprosić na ich otwarcie!

Uroczyste otwarcie Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 12 przy ul. Hynka będzie mieć miejsce 1 września o godzinie 9.00. To zwiększenie dostępności do miejsc publicznej opieki przedszkolnej w dynamicznie rozwijającej się części Zaspy, ale też symboliczny prezent z okazji 50-lecia powstania osiedla.

Uroczyste otwarcie Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 11 przy ul. Wąsowicza 28, będzie mieć miejsce 4 września o godzinie 8.30. Placówka ta zwiększa dostępność do publicznych miejsc opieki przedszkolnej dla mieszkańców Oliwy oraz środowiska związanego z Uniwersytetem Gdańskim, gdyż mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego w otoczeniu pięknej zieleni.

Obie placówki gotowe są do przyjęci stu młodych Gdańszczanek i Gdańszczan w swoich lokalizacjach i nadal posiadają jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji na stronach placówek:

https://ppp11.pozytywneinicjatywy.pl/

https://ppp12.pozytywneinicjatywy.pl/

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w tych wydarzeniach!