Trwa  rekrutacja do Publicznych Pozytywnych Przedszkoli w Gdańsku!

Jeszcze  do 15 marca do godz. 16:00 potrwa rekrutacja do Publicznych Pozytywnych Przedszkoli w Gdańsku. Wszystkim zainteresowanym przypominamy jak przebiega proces rekrutacyjny:

👉Należy wypełnić wniosek elektronicznie lub wypisać go ręcznie, po uprzednim otrzymaniu dokumentu w placówce. W przypadku drugiej opcji, wniosek należy przekazać do przedszkola pierwszego wyboru.

👉27 marca 2024 roku o godz. 15.00 placówki ogłoszą listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

👉Wyniki rekrutacji będą możliwe do sprawdzenia w placówce pierwszego wyboru.

W terminie od 3 kwietnia od godz. 8:00 do 10 kwietnia 2024 roku do godz. 16:00 rodzice i opiekunowie zobowiązani są do potwierdzenie woli umieszczenia dziecka w wybranym przedszkolu.

👉12 kwietnia 2024 roku o godz. 15.00. zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do każdej z placówek prowadzących rekrutację.

Można wziąć udział w rekrutacji do maksymalnie 5 miejsc. Lista naszych przedszkoli dostępna jest na stronie: pozytywneinicjatywy.pl/przedszkola/.

Dodatkowe szczegóły rekrutacji: tinyurl.com/ZasadyRekrutacji.